BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANIN MESAJI
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
BELEDİYE MECLİSİ
FAALİYET RAPORLARI
MÜDÜRLÜKLER
ORGANİZASYON ŞEMASI
ESKİ BAŞKANLAR
ETİK KOMİSYONU
KAMU HİZMET STANDARTI
STRATEJİK PLAN
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
KAYBETTİKLERİMİZ
BELEDİYE YAYINLARI
GENEL BİLGİLER
TARİHİ BİLGİLER
COĞRAFİ BİLGİLER
MAHALLE VE MUHTARLAR
KÖY VE KASABALAR
e-BELEDİYE
ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ
EMLAK VERGİSİ
İŞYERİ RUHSATI
İNŞAAT RUHSATI
SU ABONELİĞİ
EVLENDİRME İŞLEMLERİ
CENAZE-DEFİN İŞLEMLERİ
DİĞER BİLGİLER
GERÇEK KİŞİ
TÜZEL KİŞİ
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİM FORMU
TELEFON REHBERİ
BORÇ SORGULAMA
TAHAKKUK TAHSİLAT
RUHSAT TAKİP
HİZMET MASASI
ARSA BİRİM FİYATLARI
BİNA M2 MALİYETLERİ
AŞINMA PAYLARI
ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ
» Başkan  » Başkanın Mesajı


Hedefimiz Yaşanabilir, Kuralları Olan Şirin Bir Mecitözü 05.04.2019

Sevgili hemşehrilerimiz, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler yerel seçimlerinde; hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle beraber belediye başkanlığı makamını şahsıma ve ekibime layık gördünüz.

 

Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile Mecitözü Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. İlçemizi değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle, huzurla, çağdaş bir ilçe olarak taşıyabilmek için çok çalışacağız.  5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek gerçekleştireceğiz. Mecitözü Belediyesini söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte yöneteceğiz.

 

Kuralları olan ilçemizi  birlikte inşa edeceğiz. İlçemizin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli esnaflarımızla birlikte Mecitözü’nün ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu ilçeye; 7 gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. 

Belediyemiz,  Mecitözü’nde yaşayan herkesin evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben ve  personelimiz ile biz sizlerin emrine amadeyiz. İlçemizi geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırladık. Önümüzdeki beş yıllık süreçte belediyemizin ekonomik durumuna göre bu projeleri bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağımıza ve Herkesin Belediye Başkanı olacağıma bir kez daha söz veriyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.