BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANIN MESAJI
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
BELEDİYE MECLİSİ
FAALİYET RAPORLARI
MÜDÜRLÜKLER
ORGANİZASYON ŞEMASI
ESKİ BAŞKANLAR
ETİK KOMİSYONU
KAMU HİZMET STANDARTI
STRATEJİK PLAN
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
KAYBETTİKLERİMİZ
BELEDİYE YAYINLARI
GENEL BİLGİLER
TARİHİ BİLGİLER
COĞRAFİ BİLGİLER
MAHALLE VE MUHTARLAR
KÖY VE KASABALAR
e-BELEDİYE
ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ
EMLAK VERGİSİ
İŞYERİ RUHSATI
İNŞAAT RUHSATI
SU ABONELİĞİ
EVLENDİRME İŞLEMLERİ
CENAZE-DEFİN İŞLEMLERİ
DİĞER BİLGİLER
GERÇEK KİŞİ
TÜZEL KİŞİ
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİM FORMU
TELEFON REHBERİ
BORÇ SORGULAMA
TAHAKKUK TAHSİLAT
RUHSAT TAKİP
HİZMET MASASI
ARSA BİRİM FİYATLARI
BİNA M2 MALİYETLERİ
AŞINMA PAYLARI
ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ
» Başkan  » Başkanın Mesajı


Hedefimiz Yaşanabilir Bir Mecitözü 26.06.2015

Mecitözü belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık eğer, bugün Mecitözünde hiçbir şey değişmezdi, değişemezdi. Göreve geldiğimizde “yapılamaz - değişemez” denilen şeylerin, tüm olumsuz koşullara rağmen yapılabileceğini, değişebileceğini gösterdik. Çünkü inandık. inancımızı hiç yitirmedik. Bu hedefe bugün uzak değiliz. 14 ay içerisinde Çok önemli mesafeler kat ettik. 15 yıldır mezbahanemiz yoktu ,şimdi kesim yapma aşamasındayız. Çok yakında iç ve dış kesimler başlayacaktır. Geçen yıl yaşadığımız su sıkıntısından dolayı 4900 metre terfii hattı yapımını gerçekleştirdik.Saatte 60 ton su desteği sağlayacak emniyet hattına kavuştuk.Doğu ilkokulu bahçesi "okullar hayat olsun " kampanyası ile belediyemiz tarafından park haline getirilip ilçe halkının kullanımına sunulacaktır. Çalışmalar başlamıştır. Belediyemiz ve hayırsever işadamı hemşehrimiz Çetin Doğanay ve eşinin katkılarıyla Merkez Büyük Camii´nde büyük bir tadilat gerçekleştirdik.

Her günümüz mücadeleyle geçiyor.

Kuşkusuz Mecitözü´nün problemleri bitmiş değil. Bunun farkındayız. Bu problemleri çözmek için her günümüz mücadele ile geçiyor. Ancak şuna tüm kalbimle inanarak söylüyorum ki ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Geçmişe takılmadığımız gibi, kendi başarılarımıza da takılıp kalmıyoruz.İnşallah yüksek okul ve doğalgaz için yürüttüğümüz çalışmalardan önümüzdeki yıllarda sonuç alacağız.Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Mecitözülüye olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Yolumuza devam ediyoruz

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz. Biz; Mecitözülülerle birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah´ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız Sevgi Ve Saygılarımla.

 

Ünal YAVUZ